ה. אוק 22nd, 2020

LivePR

קומוניקט הודעות לתיקשורת יחסי ציבור

דשא סינטטי מחיר – איך בוחנים עלויות ועושים קנייה נכונה

דשא סינטטי מחיר

ישראלים רבים בוחרים להתקין מרבי דשא סינטטי בבית ובעסק. מרבדים אלה החליפו בשנים האחרונות את הדשא הרגיל, זה שהיה נהוג לגדל בחצרות ובגינות. היתרונות של דשא סינטטי מוכרים ולכן יותר ויותר ישראלים בוחרים להשתמש בהם כיום.

אחד היתרונות של דשא סינטטי היא העלות הנמוכה, יחסית. נכון שמדובר על השקעה שיכולה להגיע למאות שקלים ואולי יותר, אך אם מתייחסים להשקעה בטווח ארוך, הרי ללא ספק מדובר על רכישה משתלמת מאחר ולא צריך להשקיע את המשאבים והזמין שדשא רגיל דורש. הרי אין צורך להשקיע במים, טיפוח ודברים אחרים, גם אין צורך לטפל בדשא. מעצם זה שהוא סינטטי, אזי שהוא לא מושפע בשום צורה שהיא מתנאים חיצוניים, בהנחה כמובן ובוחרים מרבד איכותי וטוב.

אחד היתרונות שדשא סינטטי הפך להיות מאוד פופולארי בקרב ישראלים רבים, זה שהיום אנחנו יכולים למצוא הרבה מאוד מידע בנושא, אנחנו יכולים ליהנות ממאמרים ומדריכים שונים, הכל גלוי וחשוף, כך שאם אנחנו רוצים לדעת כמה עולה מרבד של דשא סינטטי, אז אנחנו לא צריכים לעבוד קשה מדי. יש לנו מחירונים שיכולים לעזור לנו, אנחנו יכולים להשוות בין מה שהחברות השונות מציעות לנו, ועל פי זה נדע בדיוק מה לבחור, נדע למי לפנות ואצל מי משתלם לנו לקנות מרבד לבית או לעסק.

צריך לומר, כשמסתכלים על דשא סינטטי מחיר אמור להיות מושפע מהיבטים שונים. כך למשל, הוא מושפע מהיבטים כמו גובה הדשא, צפיפות הסיבים, סוג הסיבים, איכותם, וכמובן גודל המרבד עצמו שכן המחיר נקבע על פי מ"ר. יש לקחת בחשבון גם היבטים של התקנה ובטווח הארוך יותר, אם יהיה צורך אז גם היבטים של תיקונים, טיפולים וכדומה.

מדוע משתלם לנו לקנות דשא סינטטי

מלבד ההיבט של דשא סינטטי מחיר, הרי שישנם עוד היבטים שמסבירים מדוע משתלם לנו לרכוש מרבד שכזה. למשל, זה יהיה נכון אם אנחנו נקנה מרבד של דשא סינטטי בשביל לשים במרפסת, חצר, גינה ובכל מקום בו אנחנו יכולים להתקין אותו. בעיקרון, להבדיל מדשא רגיל, הרי שניתן להתקין אותו כמעט בכל מקום, בתנאי שהשטח מאפשר זאת. זה הופך את השימוש בו להרבה יותר פרקטי, הרבה יותר נכון.

נקודה נוספת,השימוש בו הוא מאוד פשוט, יעיל ונוח, אנחנו יכולים לשחק עליו, יכולים לשבת עליו, מדובר במרבד מאוד רך ונעים, מרבד מאוד בטוח עבור ילדים. כך שניתן להפיק ממנו תועלת רבה במובנים שונים.

לפני סיום חשוב להבהיר, אפשר להתקין מרבד של דשא סינטטי בכל עת שנרצה, בכל שלב. כל עוד עומד לרשותנו שטח פנוי בו אנחנו יכולים ורוצים להתקין אותו, אז אין סיבה שלא נשה זאת. אנחנו רק צריכים לבחון את המחירים ולרכוש את המרבד שמתאים לנו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

19 − 3 =

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.